Slovenská pošta a ceny doručenia:

4 € (Pri objednávke nad 60 € a platbe vopred doprava zadarmo)

DPD a ceny doručenia:

5,20€ (doručenie na zadanú adresu nasledujúci pracovný deň, Pri objednávke nad 150 € a platbe vopred doručenie kuriérom zadarmo).

Packeta Slovakia a ceny doručenia:

3,00 € (Pri objednávke nad 60 € a platbe vopred doprava zadarmo)

Dobierka +1,50 €

Zasielanie objednávky

Tovar, ktorý je skladom, a ktorý si objednáte s KURIÉROM DPD odosielame v deň objednávky - ak je objednaný v pracovný deň do max 11:30.

Tovar, ktorý je skladom, a ktorý si objednáte s SLOVENSKOU POŠTOU odosielame nasledujúci pracovný deň od dňa objednávky.

Tovar, ktorý je skladom, a ktorý si objednáte s doručením na výdajné miesto siete PACKETA SLOVAKIA odosielame nasledujúci pracovný deň od dňa objednávky.

O odoslaní objednávky vás väčšinou informujeme emailom alebo sms - v prípade potreby nás však neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Vždy sa snažíme robiť všetko pre to, aby sme Vám Vašu objednávku odoslali čo najrýchlejšie a aby ste mali svoje parfumy doma čo najskôr.

Doručenie objednávky a priebeh

Kuriér vám prinesie objednávku priamo na zadanú adresu.

Pošta vám prinesie len lístok o tom, že zásielku máte na pošte a môžete si ju prísť prevziať.

V prípade Slovenskej pošty objednávky posielame formou listovej zásielky doporučene alebo na dobierku, podľa toho či si zvolíte platbu vopred alebo dobierku - to znamená, že Vám poštár / poštárka doručí lístok o tom, že zásielku máte uloženú na pošte a môžete si ju kedykoľvek prevziať - najneskôr do 14 dní od doručenia informačného lístku. Často krát sa však stáva, keďže ide o malé zásielky, že Vám poštárka často donesie zásielku až domov - ak Vás doma nezastihne, nechá Vám už spomínaný lístok o informácii že máte zásielku uloženú na pošte.

Ak si zvolíte doručenie cez Packeta Slovakia, balík bude doručený na vami zvolené výdajné miesto do 2-3 pracovných dní. Na výdajnom mieste vás počká 7 pracovných dní.

Platba je možná:

-dobierkou

-platbou dopredu prevodom/vkladom na účet číslo bankového účtu na platenie prevodom 

Bankové spojenie: FIO Banka 2002182249/8330 IBAN: SK80 8330 0000 0020 0218 2249 BIC: FIOZSKBAXXX, SWIFT : FIOZSKBA VS: číslo objednávky (posledné 4 číslice)

Ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme.